Themaochtend onderarmse techniek: EEN SUCCES!

Op zaterdag 17 december was het zover. De eerste themaochtend was een feit. Gert Blokland (trainer dames 1) gaf een clinic over de onderarmse techniek aan alle train(st)ers van De Valk.
De clinic begon met een gezamenlijk en gezond ontbijt mede mogelijk gemaakt door Kellogs en bakkerij van Rooijen.


Na het ontbijt begon om half 10 het theorie gedeelte van de ochtend. Als eerste hebben we gebrainstormd wat er belangrijk is bij de onderarmse techniek. Daarna heeft Gert door middel van een mooie presentatie met foto’s en filmpjes laten zien wat er belangrijk is bij een onderarmse pass. Op  onderstaande de foto’s zie je enkele dia’s van de presentatie.
Na een uurtje theorie hebben we het geleerde in de praktijk geoefend. Het bleek nog best lastig om de techniek op de juiste wijze uit te voeren! We hebben ook stil gestaan hoe je de techniek aan kunt leren bij kinderen en volwassenen.  
Kortom een hele nuttige en leerzame clinic! Bedankt Gert!


Groetjes van de technische commissie.


presentatie1presentatie1


presentatie2presentatie2


  


  


 


 


 


  prprbrbrontbijtontbijt